Pożyczka na wakacje last minute

Anonimowo / 6 lat temu / 0 komentarze

Jeśli jeszcze nie byłeś na wakacjach to, to jest ostatni dzwonek. Jednak nie przejmuj się ofert znajdziesz jeszcze wiele, w szczególności na wrzesień. Kupno wycieczki w ostatnim momencie ma wiele zalet. Pierwsza z nich to mniejsze koszty, druga to pewnego rodzaju niespodzianka i spontaniczny wybór miejsca, trzecia łączy się z pierwszą, ponieważ dzięki niskiej cenie można pozwolić sobie na dużo ekskluzywniejsze hotele niż normalnie. Nawet jeśli gotówki nie starczy Ci na pokrycie wszystkich kosztów to zawsze możesz skorzystać z pożyczki na wakacje, którą znajdziesz właściwie u każdego pożyczkodawcy. Jak zaplanować wymarzony wyjazd last minute, dowiesz się za chwilę.

Dlaczego wakacje we wrześniu to dobry pomysł?

Zacznijmy może od wyboru terminu. Jeśli nie masz dzieci lub Twoje pociechy nie są jeszcze w wieku szkolnym na wycieczkę last minute wybierz wrzesień. Jest on dużo korzystniejszy pod względem cenowym niż sierpień i lipiec, gdyż dużo mniej osób decyduje się na wyjazd w tym terminie. Również, co bardzo ważne, atrakcyjne i popularne kurorty są mniej zatłoczone, a na plażach znajdziesz wiele miejsca dla siebie. Co więcej wrzesień wcale nie oznacza złej pogody, a wręcz przeciwnie. Większość osób uważa, że to właśnie wrzesień jest najlepszym czasem na zwiedzanie śródziemnomorskich krajów, gdyż można uniknąć ekstremalnych temperatur, a pogoda jest nadal perfekcyjna do plażowania. Z tych kilku powodów, jeśli masz taką możliwość to wybierz wrzesień na swój wypad.

Jeśli jednak Twoje dziecko idzie, wkrótce do szkoły i niestety nie możesz pozwolić sobie na wakacje w czasie roku szkolnego, to nie rezygnuj z planów wakacyjnych i nie poddawaj swojego wypoczynku tak łatwo. Skorzystaj już z dziś z propozycji last minute i spędź ostatni tydzień sierpnia w zagranicznym kurorcie. Wszystko co musisz zrobić to zawnioskować o pożyczkę, (najlepszą ofertę znajdziesz dzięki porównywarce Credy24.pl) a następnie udać się do biura lub zatelefonować i zabukować wycieczkę. Wyjazd będzie za pewne za kilka lub kilkanaście godzin, więc przyda się też dobre zorganizowanie pakowania.

Jak zapakować się na last minute?

Przede wszystkim pakować się należy szybko. Nie należy przesadzać z ilością, w końcu i tak większość czasu będziesz spędzał w kostiumie kąpielowym na plaży. W twojej wakacyjnej walizce nie powinno zabrakąć przede wszystkim klapek, kostiumu, kilku zestawów ubrań, szczoteczki do zębów i pasty oraz kremu do opalania. Szampon, mydło, odżywki, ręczniki to zbędny nadbagaż, gdyż w każdym lepszych hotelu znajdziesz to w swoim pokoju.

Podczas pakowania najlepiej ograniczyć się do  minimum, aby potem bezsensownie nie taszczyć wielkich toreb z lotniska do hotelu. Weź także pod uwagę, że podczas wypoczynku kupisz na pewno kilka drobnostek, dlatego warto, aby Twoja walizka nie była dopchana po brzegi już przy wyjeździe z Polski.

Jaki kraj wybrać na last minute?

Wybierając ofertę last minut kieruj się nie tylko ceną oferty, ale również bezpieczeństwem w danym kraju. Przed wykupieniem wycieczki koniecznie sprawdź na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych ostrzeżenia dla podróżujących. Jeśli przesłanki o niestabilnej sytuacji politycznej lub zagrożenie zamachami terrorystycznymi jest wysokie spróbuj znaleźć bezpieczniejszą destynację dla siebie i swojej rodziny. Oczywiście może być tak, że nic się nie stanie i będą to wspaniałe wakacje, ale po co ryzykować tragedią?

Last minute to szansa na wykupienie wymarzonych wakacji w przystępnej cenie do popularnych i atrakcyjnych kurortów. Dzięki tej opcji możesz już jutro polecieć na Grecką wyspę, do słonecznej Hiszpanii, czy też zwiedzać orientalną Turcję. Wszystko zależy, którą ofertę wybierzesz, a jeśli zabraknie Ci funduszy – wystarczy, że weźmiesz pożyczkę na wakacje.

Komentarze

No comments results found.