Przeprowadzka? Bez obaw, pomożemy Ci sprawić by była ona tania i komfortowa

Anonimowo / 6 lat temu / 5 komentarze

Przeprowadzka przyjemnie wygląda prawdopodobnie tylko na amerykańskich filmach. Szczęśliwi ludzie, którzy wnoszą lekkie pudełka z pluszakami w środku, cieszący się z nowego lokum to bajka, którą serwuje nam Hollywood. W rzeczywistym życiu samodzielna przeprowadzka to wiele godzin ciężkiej fizycznej pracy. Po co sobie to serwować? W Polsce firmy przeprowadzkowe nie cieszą się taką popularnością jak u naszych sąsiadów zza zachodniej granicy, a szkoda. Oddanie przeprowadzki w ręce specjalistów sprawi, że będzie ona komfortowa, zmniejszy stres i ewentualny uszczerbek na naszym zdrowiu.

3 powody, dlaczego wato skorzystać z firmy przeprowadzkowej

  • 1.Zdrowie

Na co dzień pewnie, jak większość z nas prowadzisz siedzący tryb życia. Dlatego noszenie przez kilka godzin ciężarów rzędu 20-30 kg może szybko doprowadzić do kontuzji, a w najlepszym wypadku do poważnego przeciążenia. Pół biedy jeszcze, jeśli w Twoim nowym budynku jest winda, albo wprowadzasz się na parter, ale w innym wypadku naprawdę nie ma, co narażać swojego zdrowia wciągając kanapę na 4 piętro kamiennicy.

  • 2.Czas

W firmie przeprowadzkowej pracują ludzie, którzy nie tylko mają przygotowanie fizyczne, ale również mają zgrany zespół i wypracowane sposoby. Im przeniesienie Twojego dobytku zajmie kilka godzin, Tobie 2-3 dni. Dlatego nie warto brać urlopu i przeciągać tego niepotrzebnie.

  • 3.Jakość i bezpieczeństwo

Zatrudniając firmę przeprowadzkową nie ma się gwarancji, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i nic się nie zepsuje, ale prawdobienstwo jest na pewno mniejsze niż jak ciężki kredens będzie wnosił Twój mąż. Dodatkowo, jeśli wy coś zepsujecie możecie mieć pretensje tylko do siebie, a w przypadku zatrudnienia firmy przeprowadzkowej, możecie domagać się od niej odszkodowania.

Koszt zatrudnienia firmy przeprowadzkowej

Cena zatrudnienia takiej firmy zaczyna się już od około 180 zł. Zwykle najniższa cena zawiera 2h pracy dwóch wykwalifikowanych pracowników oraz udostępnienie samochodu dostawczego, który pozwoli na przewiezienie dobytku. Kwota do zapłaty wzrasta, jeśli potrzebny jest większy pojazd, punkt docelowy jest poza miastem, a także jeśli w budynku nie ma windy, a lokal znajduje się powyżej 2 piętra. Warto zadzwonić i przedstawić swoją sytuację i dopytać się indywidualnie o cenę dla konkretnego przypadku. Średnio w Polsce za usługi przeprowadzkowe płaci się 447 zł.

Tylko skąd wziąć 500 zł, jeśli przeprowadzce towarzyszy jeszcze wiele innych wydatków, jak choćby kaucja i opłata za pierwszy miesiąc (jeśli wynajmujesz) i kredyt (jeśli właśnie kupiłeś). Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi chwilówka na dowód. Jest ona dostępna dla wszystkich, nawet dla osób z kredytem hipotecznym, wniosek zajmuje jedynie 15 minutem i jest w pełni przez internet. Co więcej pożyczka na dowód przez internet w większości firm jest zupełnie za darmo. Co oznacza, że jest najtańszą opcją, jaką możesz znaleźć na rynku.

Jak widać przeprowadzka nie musi być wcale uciążliwa i wykańczająca, wystarczy oddać ją w ręce specjalistów. Pomimo, że cena może z początku wydawać się wysoka to biorąc pod uwagę wszystkie wady przeprowadzki samemu naprawdę nie ma co żałować. Czy naprawdę za 500 zł jest sens narażać swoje zdrowie, psuć sobie nerwy oraz tracić nawet kilka dni na przewożenie po kilka pudeł do nowego lokum? Pożyczka na dowód przez internet zapewni szybką gotówkę, którą będziesz mógł spokojnie opłacić firmę przeprowadzkową. Dlatego naszym zdaniem decyzja jest prosta.  

Komentarze

No comments results found.