Pożyczka od Monedo

  • Kwota pożyczki: 300 - 10000 zł
  • Okres spłaty: 90 - 1 095 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Monedo
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Serwis Monedo dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania na rynku pożyczek gotówkowych w Polsce. Każdy wniosek weryfikowany i analizowany jest z osobna, dzięki czemu każdemu swojemu klientowi mogą dostarczyć pożyczkę „Szytą na miarę”. Cechuje ich szybka decyzyjność, wysoki procent akceptowanych wniosków oraz elastyczne warunki spłaty.

Informacje dodatkowe

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 72%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000zł, całkowita kwota do zapłaty 8432,03zł (w tym prowizja 2393,68zł, odsetki 988,35zł, ubezpieczenie 0,00zł, usługi dodatkowe 0,00zł), 24 miesięcznych rat w wysokości 351,33zł. Kalkulacja na dzień 22.03.2017.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Monedo

Firma przygotowała dopracowaną ofertę pożyczek ratalnych dla swoich klientów. Wnioskować możesz o kwotę od 300 do nawet 10 000 zł, co jest pewnym fenomenem na rynku. Tak wysoka kwota daje pełną dowolność w wydawaniu pieniędzy. Jest ona bardzo zbliżona do oferty tradycyjnych banków, jednak w Monedo nie spotkasz zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania na przelew. Tutaj nawet tak wysoką kwotę możesz otrzymać w kilkanaście minut od złożenia wniosku o pożyczkę. Okres kredytowania jest w tym wypadku odpowiednio długi, gdyż wynosi od 3 do nawet 36 miesięcy. Daje Ci to pełną kontrolę nad domowym budżetem i jego planowaniu. Unikniesz dzięki temu problemów ze spłatą, co nie narazi Cię na karne odsetki.

Monedo – opinie

Opinie o serwisie Monedo są wyjątkowo pozytywne ze względu na wysoką maksymalną kwotę pożyczki. Wielu klientów chwali sobie fakt, że 10 000 to kwota nawet przekraczająca ich potrzeby, jednak cieszą się, że mają możliwość jej wyboru. Większość konkurencyjnych firm nawet nie zbliża się do tego pułapu. Na uwagę zasługują także elastyczne warunki spłaty, która dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017