Pożyczka od Monedo

  • Kwota pożyczki: 300 - 10000 zł
  • Okres spłaty: 90 - 1 095 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Monedo
Opinia eksperta: 4.5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Serwis Monedo dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania na rynku pożyczek gotówkowych w Polsce. Każdy wniosek weryfikowany i analizowany jest z osobna, dzięki czemu każdemu swojemu klientowi mogą dostarczyć pożyczkę „Szytą na miarę”. Cechuje ich szybka decyzyjność, wysoki procent akceptowanych wniosków oraz elastyczne warunki spłaty.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Monedo

Firma przygotowała dopracowaną ofertę pożyczek ratalnych dla swoich klientów. Wnioskować możesz o kwotę od 300 do nawet 10 000 zł, co jest pewnym fenomenem na rynku. Tak wysoka kwota daje pełną dowolność w wydawaniu pieniędzy. Jest ona bardzo zbliżona do oferty tradycyjnych banków, jednak w Monedo nie spotkasz zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania na przelew. Tutaj nawet tak wysoką kwotę możesz otrzymać w kilkanaście minut od złożenia wniosku o pożyczkę. Okres kredytowania jest w tym wypadku odpowiednio długi, gdyż wynosi od 3 do nawet 36 miesięcy. Daje Ci to pełną kontrolę nad domowym budżetem i jego planowaniu. Unikniesz dzięki temu problemów ze spłatą, co nie narazi Cię na karne odsetki.

Monedo – opinie

Opinie o serwisie Monedo są wyjątkowo pozytywne ze względu na wysoką maksymalną kwotę pożyczki. Wielu klientów chwali sobie fakt, że 10 000 to kwota nawet przekraczająca ich potrzeby, jednak cieszą się, że mają możliwość jej wyboru. Większość konkurencyjnych firm nawet nie zbliża się do tego pułapu. Na uwagę zasługują także elastyczne warunki spłaty, która dopasowane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017