Pożyczki od Ekspres Kasa

  • Kwota pożyczki: 100 - 1500 zł
  • Okres spłaty: 15 - 60 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 10 minut
Ekspres Kasa
Opinia eksperta: 4.5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma jest integralną częścią grupy kapitałowej Ferratum Bank, działającej na całym świecie, a w Polsce od 2013 roku. Fakt bycia częścią wielkiej grupy kapitałowej, pozytywnie przekłada się na standard usług oraz jakość oferowanych produktów finansowych. Ferratum cechuje pełen profesjonalizm w ich działaniach oraz poszanowanie etyki i dobra wszystkich klientów.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Ekspres Kasa

Nowi klienci mogą liczyć na pierwszą darmową pożyczkę w Ekspres Kasa o wysokości nawet 1500 zł. Można ją spłacić dopiero po 60 dniach, co pozwala przygotować pieniądze na spokojną spłatę i nie martwić się o potrzebę przekładania terminu spłaty. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, ponieważ pożyczkodawca nie pyta o to, na co potrzebujesz pieniędzy. Niezależnie od tego, czy jest to drobny upominek dla bliskiej osoby, wycieczka nad morzę czy też nowy telewizor. Pieniądze wydajesz sam i nikomu się z tego nie musisz spowiadać.

Opinie o Ekspres Kasa

Ekspres Kasa zyskuje coraz to większe grono nowych i zadowolonych klientów za sprawą pierwszej darmowej pożyczki i jej wysokiej kwocie maksymalnej. Ludzie cenią sobie możliwość przetestowania produktu finansowego zupełnie za darmo. Opinie o Ekspres Kasa wspominają również o rzetelnym podejściu do spraw formalnych oraz miłej obsłudze klienta.

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017