Pożyczki od Ekspres Kasa

  • Kwota pożyczki: 100 - 1500 zł
  • Okres spłaty: 15 - 60 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 10 minut
Ekspres Kasa
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma jest integralną częścią grupy kapitałowej Ferratum Bank, działającej na całym świecie, a w Polsce od 2013 roku. Fakt bycia częścią wielkiej grupy kapitałowej, pozytywnie przekłada się na standard usług oraz jakość oferowanych produktów finansowych. Ferratum cechuje pełen profesjonalizm w ich działaniach oraz poszanowanie etyki i dobra wszystkich klientów.

Informacje dodatkowe

Przykładowa pożyczka: 1000 zł, okres 30 dni, suma opłat 282,99 zł, do spłaty: 1282,00 zł, RRSO: 1974 %

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Ekspres Kasa

Nowi klienci mogą liczyć na pierwszą darmową pożyczkę w Ekspres Kasa o wysokości nawet 1500 zł. Można ją spłacić dopiero po 60 dniach, co pozwala przygotować pieniądze na spokojną spłatę i nie martwić się o potrzebę przekładania terminu spłaty. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, ponieważ pożyczkodawca nie pyta o to, na co potrzebujesz pieniędzy. Niezależnie od tego, czy jest to drobny upominek dla bliskiej osoby, wycieczka nad morzę czy też nowy telewizor. Pieniądze wydajesz sam i nikomu się z tego nie musisz spowiadać.

Opinie o Ekspres Kasa

Ekspres Kasa zyskuje coraz to większe grono nowych i zadowolonych klientów za sprawą pierwszej darmowej pożyczki i jej wysokiej kwocie maksymalnej. Ludzie cenią sobie możliwość przetestowania produktu finansowego zupełnie za darmo. Opinie o Ekspres Kasa wspominają również o rzetelnym podejściu do spraw formalnych oraz miłej obsłudze klienta.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017