Pożyczki od Zaplo

  • Kwota pożyczki: 1 000 - 10000 zł
  • Okres spłaty: 90 - 730 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Zaplo
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Zaplo to serwis należący do grupy kapitałowej 4finance Group, działającej od 7 latach w ponad 12 krajach na całym świecie. W tym czasie z ich produktów finansowych skorzystało już ponad 7 milionów osób, co świadczy o najwyższej jakości tej firmy pożyczkowej. Stawiają na jasny i przejrzysty kontakt ze swoimi klientami, traktując ich na równi oraz robiąc wszystko, aby klient mógł podjąć jak najlepszą decyzję.

Informacje dodatkowe

Przykład reprezentatywny dla pożyczki nieobjętej promocją: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 5 808,24 zł (w tym: prowizja 5 000 zł, odsetki 808,24 zł); całkowita kwota do zapłaty 10 808,24 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 300,23 zł i ostatnia 36 rata: 300,19). Kalkulacja na dzień 01.10.2017.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Zaplo

Zaplo oferuje pożyczki ratalne na okres od 3 do 24 miesięcy na dowolną kwotę z przedziału od 1000 do 10 000 zł. Serwis daje możliwość wyboru wysokości miesięcznej raty, dzięki czemu można mieć lepsze pojęcie, ile dokładnie trzeba płacić. Wysokość raty określa ilość miesięcy, na które zostanie rozłożone zobowiązanie.

Opinie o Zaplo

Klienci chwalą sobie prostotę wypełnienia wniosku oraz czas oczekiwania na jego akceptacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma oferuje przelew środków nawet w czasie 15 minut na podane konto bankowe. Właśnie te powody powodują, że opinie o Zaplo są pozytywne, a sama firma rzetelna i odpowiedzialna.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017