Pożyczki od Solven

  • Kwota pożyczki: 100 - 5000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 5 minut
Solven
Opinia eksperta: 4
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Solven jest to firma pożyczkowa, która swoją działalność rozpoczęła w lipcu 2012 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija i stale wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów. Z oferty na tym portalu mogą skorzystać Obywatele Polski, którzy posiadają stałe miejsce zamieszkania. Pożyczkobiorca, aby otrzymać gotówkę, nie może także figurować w żadnym rejestrze dłużników. Kolejnym wymaganiem jest wiek od 18 lat do 76 lat. Warto zauważyć, że jest to jedna z niewielu firm udzielająca osobą w tak młodym wieku pożyczki.

Informacje dodatkowe

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1812,65 %, całkowita kwota kredytu: 1200 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1529,40 zł, oprocentowanie stałe 0 %, całkowity koszt kredytu 329,40 zł (w tym: prowizja 329,40 zł odsetki 0 zł ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), umowa na 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 1 czerwca 2017 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Solven

Największym atutem firmy Solven jest jej oferta. Klient może tu otrzymać pożyczkę od 100 zł do nawet 5 000 zł. W tym miejscu należy podkreślić, że 5 000 zł jest możliwe do uzyskania już od pierwszego wniosku. Jeśli chodzi o okres spłaty, to jest on standardowy dla chwilówek, czyli klient ma prawo wyboru terminu spłaty od 1 do 30 dni. Dodatkową zaletą firmy Solven jest możliwość przedłużenia spłaty, które w przypadku pożyczki na 5 000 zł na okres 30 dni wynosi niecałe 30 zł, jeśli okres spłaty ma być przedłużony na o 7 dni.

Opinie o Solven

Solven ma jedne z najlepszych opinii w Internecie. Ponad 80% z nich jest pozytywnych. Klienci doceniają w szczególności rzetelność firm. Prostota i przejrzystość formularza również nie pozostaje bez znaczenia. Pożyczkobiorcy podkreślają, że firma nie ukrywa kosztów, w umowie nie ma kruczków, pozwala na przedłużenie spłaty i po prostu sumiennie i uczciwie wywiązuje się ze swoich obowiązków. 

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017