Pożyczki od Solven

  • Kwota pożyczki: 100 - 5000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 5 minut
Solven
Opinia eksperta: 4
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Solven jest to firma pożyczkowa, która swoją działalność rozpoczęła w lipcu 2012 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija i stale wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich klientów. Z oferty na tym portalu mogą skorzystać Obywatele Polski, którzy posiadają stałe miejsce zamieszkania. Pożyczkobiorca, aby otrzymać gotówkę, nie może także figurować w żadnym rejestrze dłużników. Kolejnym wymaganiem jest wiek od 18 lat do 76 lat. Warto zauważyć, że jest to jedna z niewielu firm udzielająca osobą w tak młodym wieku pożyczki.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Solven

Największym atutem firmy Solven jest jej oferta. Klient może tu otrzymać pożyczkę od 100 zł do nawet 5 000 zł. W tym miejscu należy podkreślić, że 5 000 zł jest możliwe do uzyskania już od pierwszego wniosku. Jeśli chodzi o okres spłaty, to jest on standardowy dla chwilówek, czyli klient ma prawo wyboru terminu spłaty od 1 do 30 dni. Dodatkową zaletą firmy Solven jest możliwość przedłużenia spłaty, które w przypadku pożyczki na 5 000 zł na okres 30 dni wynosi niecałe 30 zł, jeśli okres spłaty ma być przedłużony na o 7 dni.

Opinie o Solven

Solven ma jedne z najlepszych opinii w Internecie. Ponad 80% z nich jest pozytywnych. Klienci doceniają w szczególności rzetelność firm. Prostota i przejrzystość formularza również nie pozostaje bez znaczenia. Pożyczkobiorcy podkreślają, że firma nie ukrywa kosztów, w umowie nie ma kruczków, pozwala na przedłużenie spłaty i po prostu sumiennie i uczciwie wywiązuje się ze swoich obowiązków. 

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017