Pożyczki od Syner

  • Kwota pożyczki: 100 - 3500 zł
  • Okres spłaty: 30 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 5 minut
Syner
Opinia eksperta: 4
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Krótki opis

Syner istnieje na rynku Polskim już od 2012 roku, co sprawia, że jest jedną z najdłużej działających firm pożyczkowych w naszym kraju. Od tego czasu zdążył zyskać wiele stałych klientów, którzy nieprzerwanie wybierają tę sprawdzoną markę. Zaletą Syner jest na pewno fakt, że pomimo swojej ugruntowanej pozycji nadal stara się zmieniać i dopasowywać ofertę do zmieniających się potrzeb klienta. Swoje usługi firma kieruje do osób mieszkających na terenie Rzeczpospolitej (co ważne: niekoniecznie Obywateli Polski), w wieku od 18-75 lat, którzy posiadają telefon komórkowy i konto w banku oraz ich zdolność kredytowa pozwala na spłatę zobowiązania na czas.

Informacje dodatkowe

RRSO w przypadku reprezentatywnej pożyczki wynosi 1955,29%. Opłata rejestracyjna wynosi 1 zł i nie podlega zwrotowi. Reprezentatywny przykład pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 512,82 zł, czas trwania umowy: 30 dni, odsetki: 2,96 zł, RRSO: 1955,29% prowizja: 109,86 zł, Roczna stopa procentowa: 10%.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki o Syner

Syner w swojej ofercie ma pożyczki od 100 zł do 3 500 zł. Jednak o maksymalną kwotę w tej firmie mogą się starać klienci dopiero przy 10 pożyczce. Najwyższa suma przy pierwszym wniosku to 1000 zł. Okres spłaty zawsze wynosi 30 dni niezależnie od wybranej przez klienta kwoty. Jednak w razie potrzeby konsument może bez żadnych konsekwencji spłacić zobowiązani przed terminem. O kolejną pożyczkę w tej firmie można się starać zaraz po wpłynięciu na konto Syner, spłaty poprzedniej.

Opinie o Syner

O Syner można usłyszeć wiele dobrych opinii. Firma ma wielu swoich stałych klientów, niektórzy z nich są z firmą od samego początku. Dzięki uczciwości, odpowiedzialności i dbałości o dobro klienta wiele osób poleca tę firmę swoim znajomym i rodzinie. Koszty są transparentne, firma nie stosuje żadnych haczyków, ani ukrytych opłat i stara się do sytuacji każdego klienta podejść indywidualnie. Niektórzy zarzucają jej zbytnią ostrożność w stosunku do nowych klientów (maksymalna kwota dopiero przy 10 pożyczce). Jednak stali klienci doceniają bezpieczeństwo i stabilność firmy. 

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14 lis 2017
Przeprowadzka? Bez obaw, pomożemy Ci sprawić by była ona tania  i komfortowa

Przeprowadzka? Bez obaw, pomożemy Ci sprawić by była ona tania i komfortowa

Czytaj dalej>> 7 lis 2017
Kosztowna pasja? – Z pomocą taniej pożyczki dalej będzie mógł robić to, co kochasz

Kosztowna pasja? – Z pomocą taniej pożyczki dalej będzie mógł robić to, co kochasz

​Codzienność potrafi przytłoczyć. Problemy w pracy, ciągły pośpiech, zawsze za mało pieniędzy. Szara rzeczywistość i rosnąca ilość obowiązków nie sprzyja dobremu nastrojowi, a wręcz może doprowadzić do apatii, czy też depresji. Dlatego dobrze mieć sposób, aby odreagować wszelkie stresy i zresetować się po długim tygodniu pracy. Podtrzymywanie hobby, czy pasji jest bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia pracownika, ale również pracodawcy. Wiele rekruterów podczas rozmów wstępnych pyta kandydatów właśnie o hobby, gdyż wypoczęty i szczęśliwy pracownik, to efektywny pracownik. Tylko, co zrobić, gdy nasza pasja kosztuje trochę więcej niż przeciętna? Na pewno z niej nie rezygnuj.

Czytaj dalej>> 31 paź 2017
Skuteczna spłata pierwszej pożyczki – poradnik

Skuteczna spłata pierwszej pożyczki – poradnik

​Jeżeli właśnie zamierzasz wziąć swoją pierwszą pożyczkę to naturalne, że masz dużo wątpliwości i nie jesteś pewien tej decyzji. Na pewno masz w głowie wiele pytań. Niby wydaje się, że sprawa jest bardzo prosta, ale z drugiej strony słyszy się o wielu osobach, którym nie udało się spłacić pożyczki na czas. Jak zatem zapewnić sobie spokojną spłatę? Która pożyczka na dowód będzie najbardziej komfortowa i które pożyczki pozabankowe są najbardziej opłacalne?

Czytaj dalej>> 24 paź 2017