Pożyczka od Freezl

  • Kwota pożyczki: 100 - 5000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 35 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Freezl
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma Freezl pozwoli Ci zapomnieć o problemach finansowych, dostarczając w najszybszy możliwy sposób gotówkę na konto. Swoje pożyczki oferują na wszystkie możliwe cele, dlatego więc to tylko od Ciebie zależy, na co wydasz otrzymane pieniądze. Cenią sobie bezpieczeństwo oraz traktują klienta jak wspólnika, dzięki czemu nie zaznasz tutaj oschłego podejścia ze strony firmy oraz braku zrozumienia.

Informacje dodatkowe

Reprezentatywny przykład pożyczki w wysokości 500 zł udzielonej na 35 dni: RRSO - 1297%, roczna stopa oprocentowania pożyczki – 10%, prowizja- 138,95 zł, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 643,85 zł.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od Freezl

Freezl oferuje od 100 zł do nawet 5000 zł w postaci pożyczki przez internet. Tak szerokie spektrum oferowanych kwot gwarantuje, że na pewno znajdziesz u nich coś dla siebie. Może brakować Ci tylko kilkuset złotych do wymarzonego prezentu, jednak spełnią swoją rolę także wtedy, gdy sytuacja wymaga wyższej kwoty. Maksymalne 5000 zł możesz rozdysponować na wiele różnych sposób, czy to wymarzony urlop, czy też naglący remont mieszkania. Swoje zobowiązanie możesz zwrócić w terminie od 1 do 35 dni, co gwarantuje, że zdążysz otrzymać następną pensję, by pokryć swoje zobowiązanie.

Opinie o Freezl

Freezl jest stosunkowo nową firmą na rynku, jednak w tym krótkim czasie zdobyli już zaufanie wielu swoich klientów. Ich promocja na co piątą darmową pożyczkę sprawia, że wiele osób chętnie zostaje z nimi na dłużej, aby móc skorzystać właśnie z tej promocji. Ludzie wypowiadają się na temat BOK, które zawsze chętnie pomoże swoim klientom, a przede wszystkim doradzi i wyjaśni, kiedy któraś kwestia nie jest do końca jasna.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017