Pożyczka od InCredit

  • Kwota pożyczki: 100 - 10000 zł
  • Okres spłaty: 61 - 730 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
InCredit
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma InCredit może pochwalić się działalnością w kilku krajach Europejskich już od kilku lat. Specjalizują się w oferowaniu pożyczek długoterminowych, które całkowicie zaspokoją potrzeby finansowe większości osób. Wygodny sposób wnioskowania, krótki okres oczekiwania na gotówkę oraz stały kontakt z biurem obsługi klienta sprawiają, że możesz być pewien podjęcia najlepszej decyzji na rynku.

Informacje dodatkowe

Przykładowa pożyczka: 2900 zł, okres 6 miesięcy, 6 rat, suma opłat 1245,12 zł, do spłaty: 4145,12 zł, RRSO: 255,55 %

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od InCredit

Serwis specjalizuje się w pożyczkach ratalnych i to właśnie one są główną ofertą. Wszyscy nowi klienci firmy mogą otrzymać pierwszą darmową pożyczkę do 2000 zł zupełnie za darmo. Okres spłaty w tym wariancie wynosi 61 dni, co przebija oferty innych pożyczkodawców. Nie jest to jednak ich najważniejsza zaleta, ponieważ wszyscy ci, którzy nie zadowolą się taką sumą, mogą liczyć na znacznie więcej. Ile? Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 10 000 zł. Za taką sumę można już kupić samochód lub przeprowadzić gruntowny remont kuchni czy też łazienki. Nie jest bowiem ważne, na co potrzebujesz pieniędzy, pożyczkodawcy to nie interesuje. InCredit pożycza Ci pieniądze, do Ciebie należy wyłącznie ich rozdysponowanie. Okres kredytowania tej pożyczki wynosi od 2 do 24 miesięcy. Spokojnie więc oddasz swoje zobowiązanie, wybierz tylko takie raty, które nie spowodują dalszych problemów z płynnością finansową.

InCredit – opinie

InCredit to względnie nowa firma na rynku, jednak już zdążyła zdobyć wielu zadowolonych klientów. Klienci chętnie wracają po coraz to wyższe sumy właśnie do tej firmy, jednak przede wszystkim cenią sobie ludzki stosunek ze strony firmy oraz indywidualne podejście. Wiedza ekspertów firmy to klucz do podjęcia najlepszej decyzji, dlatego warto konsultować się z serwisem InCredit w razie jakichkolwiek niejasności.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017