Pożyczka od InCredit

  • Kwota pożyczki: 100 - 10000 zł
  • Okres spłaty: 61 - 730 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
InCredit
Opinia eksperta: 4.5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma InCredit może pochwalić się działalnością w kilku krajach Europejskich już od kilku lat. Specjalizują się w oferowaniu pożyczek długoterminowych, które całkowicie zaspokoją potrzeby finansowe większości osób. Wygodny sposób wnioskowania, krótki okres oczekiwania na gotówkę oraz stały kontakt z biurem obsługi klienta sprawiają, że możesz być pewien podjęcia najlepszej decyzji na rynku.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od InCredit

Serwis specjalizuje się w pożyczkach ratalnych i to właśnie one są główną ofertą. Wszyscy nowi klienci firmy mogą otrzymać pierwszą darmową pożyczkę do 2000 zł zupełnie za darmo. Okres spłaty w tym wariancie wynosi 61 dni, co przebija oferty innych pożyczkodawców. Nie jest to jednak ich najważniejsza zaleta, ponieważ wszyscy ci, którzy nie zadowolą się taką sumą, mogą liczyć na znacznie więcej. Ile? Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 10 000 zł. Za taką sumę można już kupić samochód lub przeprowadzić gruntowny remont kuchni czy też łazienki. Nie jest bowiem ważne, na co potrzebujesz pieniędzy, pożyczkodawcy to nie interesuje. InCredit pożycza Ci pieniądze, do Ciebie należy wyłącznie ich rozdysponowanie. Okres kredytowania tej pożyczki wynosi od 2 do 24 miesięcy. Spokojnie więc oddasz swoje zobowiązanie, wybierz tylko takie raty, które nie spowodują dalszych problemów z płynnością finansową.

InCredit – opinie

InCredit to względnie nowa firma na rynku, jednak już zdążyła zdobyć wielu zadowolonych klientów. Klienci chętnie wracają po coraz to wyższe sumy właśnie do tej firmy, jednak przede wszystkim cenią sobie ludzki stosunek ze strony firmy oraz indywidualne podejście. Wiedza ekspertów firmy to klucz do podjęcia najlepszej decyzji, dlatego warto konsultować się z serwisem InCredit w razie jakichkolwiek niejasności.

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017