Pożyczki od Mogo

  • Kwota pożyczki: 2 500 - 35000 zł
  • Okres spłaty: Zmienny
  • Oczekiwanie na decyzję: 30 minut
Mogo
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma Mogo Polska jest częścią grupy Mogo Finance, która dzięki swojemu doświadczeniu stara się zdobyć wiodącą pozycję na rynku oferowania pożyczek samochodowych. Nade wszystko cenią bezpieczeństwo finansowe swoich klientów, dlatego też korzystają z najnowocześniejszych technologii przy weryfikacji wniosku o pożyczkę. Pozwala to na podjęcie najlepszej i najbezpieczniejszej decyzji przez obie współpracujące strony.

Komentarze

No comments results found.

Pożyczka na auto

Mogo oferuje dwa rodzaje pożyczek samochodowych. Pierwsza do klasyczna pożyczka na zakup samochodu w kwocie od 2500 do nawet 35000 zł. Pożyczkodawca wymaga pewnego wkładu własnego, zależnego od ceny samochodu, który planujemy kupić. Długość kredytowania zależne jest właśnie od wysokości wkładu własnego oraz maksymalnej wysokości raty, którą jesteśmy w stanie miesięcznie płacić. Drugi rodzaj pożyczek to pożyczki pod zastaw samochodu. Tutaj dostaniemy gotówkę, a naszym zabezpieczeniem jest nasz własny samochód. Dzięki temu rozwiązaniu pożyczkodawca może oferować niskie koszty obsługi swoich pożyczek, gdyż ma pewność, że pieniądze do niego wrócą.

Opinie o Mogo

Mogo zbiera pozytywne opinie za sprawą innego podejścia do pożyczek przez internet niż swoja konkurencja. Dzięki specyfikacji pożyczek na auto, których próżno szukać gdziekolwiek indziej, dają możliwość zakupy wymarzonego samochodu w przystępnej cenie. Ich profesjonalny oraz rzetelny stosunek do współpracy z klientem sprawia, że klienci chętnie polecają tę firmę swoim znajomym.

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017