Pożyczki od Mogo

  • Kwota pożyczki: 2 500 - 35000 zł
  • Okres spłaty: Zmienny
  • Oczekiwanie na decyzję: 30 minut
Mogo
Opinia eksperta: 5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma Mogo Polska jest częścią grupy Mogo Finance, która dzięki swojemu doświadczeniu stara się zdobyć wiodącą pozycję na rynku oferowania pożyczek samochodowych. Nade wszystko cenią bezpieczeństwo finansowe swoich klientów, dlatego też korzystają z najnowocześniejszych technologii przy weryfikacji wniosku o pożyczkę. Pozwala to na podjęcie najlepszej i najbezpieczniejszej decyzji przez obie współpracujące strony.

Informacje dodatkowe

Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki w wysokości 10.000 zł na okres 46 miesięcy wynosi 54,85%. przy założeniach: 46 rat miesięcznych po 456,82 zł każda, na które składają się: roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7%, odsetki od pożyczki – 1.406,98 zł, prowizja za udzielenie pożyczki – 750 zł, prowizja za obsługę pożyczki 192,02 zł miesięcznie, (łącznie 8.832,92 zł w okresie pożyczki); Całkowita koszt pożyczki: 11.007,16 zł; Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 20.989,90 zł. RRSO dla reprezentatywnego przykładu uwzględnia również koszt opłaty skarbowej od pełnomocnictwa do ujawnienia Mogo Sp. z o.o.w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciela auta w wysokości 17 zł. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Komentarze

No comments results found.

Pożyczka na auto

Mogo oferuje dwa rodzaje pożyczek samochodowych. Pierwsza do klasyczna pożyczka na zakup samochodu w kwocie od 2500 do nawet 35000 zł. Pożyczkodawca wymaga pewnego wkładu własnego, zależnego od ceny samochodu, który planujemy kupić. Długość kredytowania zależne jest właśnie od wysokości wkładu własnego oraz maksymalnej wysokości raty, którą jesteśmy w stanie miesięcznie płacić. Drugi rodzaj pożyczek to pożyczki pod zastaw samochodu. Tutaj dostaniemy gotówkę, a naszym zabezpieczeniem jest nasz własny samochód. Dzięki temu rozwiązaniu pożyczkodawca może oferować niskie koszty obsługi swoich pożyczek, gdyż ma pewność, że pieniądze do niego wrócą.

Opinie o Mogo

Mogo zbiera pozytywne opinie za sprawą innego podejścia do pożyczek przez internet niż swoja konkurencja. Dzięki specyfikacji pożyczek na auto, których próżno szukać gdziekolwiek indziej, dają możliwość zakupy wymarzonego samochodu w przystępnej cenie. Ich profesjonalny oraz rzetelny stosunek do współpracy z klientem sprawia, że klienci chętnie polecają tę firmę swoim znajomym.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017