Pożyczki od Hapipożyczki

  • Kwota pożyczki: 800 - 10000 zł
  • Okres spłaty: 90 - 720 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Hapi Pożyczki
Opinia eksperta: 4
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Serwis internetowy Hapipożyczki należy do spółki IPF, który obsługuje już ponad 3 miliony klientów na całym świecie. Ze względu na doświadczenie spółki matki firma Hapipożyczki świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie oraz dokłada wszelkich starań, by dobro klienta było zawsze na pierwszym miejscu.

Informacje dodatkowe

Przykładowa pożyczka: 2000 zł, okres 12 miesięcy, 12 rat, suma opłat 1206,69 zł, do spłaty: 3206,69 zł, RRSO: 154,76 %

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Hapipożyczki

Hapipożyczka to kolejna firma, która oferuje przede wszystkim pożyczki ratalne. Zakres proponowanych kwot wynosi od 800 do zawrotnych 10 000 zł. Tak wysoki maksymalny limit zobowiązania pozwala na spełnienie wszystkich zachcianek. Pożyczka w serwisie to prosty i wygodny sposób finansowania najróżniejszych potrzeb, a wnioskowanie o nią jest intuicyjne oraz pozbawione zbędnych formalności. Pożyczkę można rozłożyć na okres od 3 do 24 miesięcy, co pozwala w pełni kontrolować wysokość raty oraz zapobiega możliwości popadnięcia w dalsze problemy finansowe. Ilość rat należy dokładnie przemyśleć, gdyż to od tego zależy, ile pieniędzy należy zwrócić. Zasada jest prosta – im mniej rat, tym niższy finalny koszt całego zobowiązania.

Opinie o Hapipożyczki

Serwis oceniany jest wyjątkowo pozytywnie, dzięki swojemu podejściu do każdego klienta z osobna. Nie traktują bowiem swoich użytkowników przedmiotowo, tylko starają się rozpoznać indywidualne potrzeby oraz trudności życiowe. Opinie o Hapipożyczki jasno wskazują, że jest to często wybierany oraz polecany innym serwis oferujący pożyczki przez Internet.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017