Pożyczka od Tani Kredyt

  • Kwota pożyczki: 200 - 4000 zł
  • Okres spłaty: 5 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Tani Kredyt
Opinia eksperta: 4
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma Tani Kredyt należy do Alfa Finance Sp. z o.o., która w swoich działaniach kieruje się przede wszystkim dobrem swoich klientów oraz indywidualnym podejściem do każdego z nich. Rozumieją, że sytuacja finansowa każdej osoby starającej się o pożyczkę może być diametralnie różna. O przyznaniu pożyczki przez Internet nie przesądzają suche liczby, pożyczkodawca dokładnie analizuje wniosek, a w razie nieścisłości próbuje rozwiązać sytuacje na korzyść swoich klientów.

Informacje dodatkowe

Przykładowa pożyczka: 600 zł, okres 30 dni, suma opłat 0 zł, do spłaty: 600 zł, RRSO: 0 %

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od Tani Kredyt

Dla nowych klientów firma przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Pierwsza darmowa pożyczka do 1700 zł to produkt, o który może starać się każdy. Jest on idealny do przetestowania usług pożyczkodawcy, ponieważ gwarantuje on całkowity brak kosztów, oddajesz dokładnie tyle, ile wcześniej pożyczyłeś. Osoby, dla których ta suma pożyczki jest niestety za niska, firma proponuje klasyczną pożyczkę przez Internet w kwocie do 4000 zł. Zobowiązanie można rozłożyć na okres od 5 do 30 dni. Opcja ta wiąże się już z opłaceniem prowizji, jednak jest ona jedną z niższych na rynku. Czas oczekiwania na przelew gotówki na konto bankowe to jedyne 15 minut, co pozwoli uratować dziurę w portfelu najszybciej jak to tylko możliwe.

Opinie o Tani Kredyt

Klienci zgodnie twierdzą, że wartości wyznawane przez firmę wpływają na ich opinie o tym pożyczkodawcy. Nie natrafiają oni bowiem na oschłe traktowanie klientów jak kolejne cyferki w arkuszu kalkulacyjnym. Miła obsługa klienta oraz rzetelne porady ekspertów powodują, że proces wnioskowania o pożyczkę jest wyjątkowo krótki, ale przede wszystkim jest on przeprowadzony profesjonalnie i dokładnie.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017