Pożyczka od Tani Kredyt

  • Kwota pożyczki: 200 - 4000 zł
  • Okres spłaty: 5 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 15 minut
Tani Kredyt
Opinia eksperta: 4
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Firma Tani Kredyt należy do Alfa Finance Sp. z o.o., która w swoich działaniach kieruje się przede wszystkim dobrem swoich klientów oraz indywidualnym podejściem do każdego z nich. Rozumieją, że sytuacja finansowa każdej osoby starającej się o pożyczkę może być diametralnie różna. O przyznaniu pożyczki przez Internet nie przesądzają suche liczby, pożyczkodawca dokładnie analizuje wniosek, a w razie nieścisłości próbuje rozwiązać sytuacje na korzyść swoich klientów.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od Tani Kredyt

Dla nowych klientów firma przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Pierwsza darmowa pożyczka do 1700 zł to produkt, o który może starać się każdy. Jest on idealny do przetestowania usług pożyczkodawcy, ponieważ gwarantuje on całkowity brak kosztów, oddajesz dokładnie tyle, ile wcześniej pożyczyłeś. Osoby, dla których ta suma pożyczki jest niestety za niska, firma proponuje klasyczną pożyczkę przez Internet w kwocie do 4000 zł. Zobowiązanie można rozłożyć na okres od 5 do 30 dni. Opcja ta wiąże się już z opłaceniem prowizji, jednak jest ona jedną z niższych na rynku. Czas oczekiwania na przelew gotówki na konto bankowe to jedyne 15 minut, co pozwoli uratować dziurę w portfelu najszybciej jak to tylko możliwe.

Opinie o Tani Kredyt

Klienci zgodnie twierdzą, że wartości wyznawane przez firmę wpływają na ich opinie o tym pożyczkodawcy. Nie natrafiają oni bowiem na oschłe traktowanie klientów jak kolejne cyferki w arkuszu kalkulacyjnym. Miła obsługa klienta oraz rzetelne porady ekspertów powodują, że proces wnioskowania o pożyczkę jest wyjątkowo krótki, ale przede wszystkim jest on przeprowadzony profesjonalnie i dokładnie.

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017