Kredyty bez zaświadczeń. Czy to możliwe?

Anonimowo / 7 lat temu / 1 komentarze

Jeżeli do tej pory Twoje doświadczenia z instytucjami finansowymi ograniczały się jedynie do ofert banków, to prawdopodobnie kredyt bez zaświadczeń o zarobkach wkładasz między bajki. Możliwe, że sądzisz także, że otrzymanie pieniędzy w kilkanaście minut to mrzonki, które sprzedają w reklamach, a kredyt online bez zaświadczeń na dodatek za darmo, to już zupełny wymysł, w który wierzą tylko naiwni. Jeśli tak myślisz, to grubo się mylisz, bo takie oferty naprawdę istnieją, co więcej każdy może z nich skorzystać i wcale nie są to zawsze droższe produkty niż te proponowane przez banki. Kredyt bez zaświadczeń o dochodach na dowód to prosty sposób na otrzymanie środków na realizację swoich planów bez potrzeby tracenia czasu na formalności.

Gdzie mogę otrzymać kredyt bez zaświadczeń?

Kredyt bez zaswiadczen można dostać w portalach internetowych zajmujących się udzielaniem tak zwanych szybkich pożyczek. Przykładami takich firm są na przykład Vivus, Credy, Tanikredyt i wiele innych (kliknij tutaj po więcej przykładów pożyczkodawców i ich opisy). Procedura otrzymania kredytu bez zaświadczeń w takich firmach jest niezwykle prosta i właściwie we wszystkich przypadkach bardzo podobna. Na początku należy wybrać firmę, w której chce się złożyć wniosek. Pomocna w tym procesie na pewno okaże się porównywarka pożyczkodawców Credy24, dzięki której możesz otrzymać zupełnie za darmo rankingi pożyczek na dowódpożyczek dla zadłużonychchwilówek do 1000 zł oraz wiele innych. Kiedy dzięki odpowiedniemu rankingowi dobierzesz portal najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom powinieneś przejść na jego stronę poprzez kliknięcie „Weź gotówkę”. Link automatycznie przekieruje Cię na właściwą stronę.

Gdy już znajdziesz się na właściwym portalu wystarczy, że wypełnisz formularz swoimi danymi. Z reguły są one bardzo krótkie, więc nie powinno Ci to zająć więcej niż 5 minut. Bardzo ważne jest, żebyś starając się o kredyt na dowód bez zaświadczeń wpisał poprawne dane do formularza. To na podstawie tych informacji firma zadecyduje, czy możesz otrzymać kredyt na dowód bez zaświadczeń o zarobkach, czy nie. Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu 1 gr z konta wcześniej podanego w formularzu, na rachunek bankowy firmy. Dzięki przelewowi portal może potwierdzić dane wpisane przez klienta i upewnić się, że numer konta bankowego został podany poprawnie. W ten sposób firmy pożyczkowe chronią się również przed wyłudzeniem pieniędzy na skradziony dowód. Po zakończonym przelewie należy poczekać na informacje zwrotną od firmy, zwykle przychodzi ona w przeciągu kilkunastu minut. Jeśli Twój wniosek został rozpatrzony pozytywnie, to gotówki możesz się spodziewać nawet w kilka minut.

Znajomi mówili, że kredyt online bez zaświadczeń jest bardzo drogi i się nie opłaca. Czy to prawda?

Kredyt przez internet bez zaświadczeń tak samo jak pożyczka w banku może być zarówno bardzo korzystny, jak i drogi. Tak jak w przypadku instytucji bankowych wszystko zależy od samej firmy. Dlatego właśnie przed dokonaniem wyboru portalu najlepiej wesprzeć się rankingiem w Credy24 i wybrać najkorzystniejszy kredyt bez zaświadczeń o zarobkach przez internet. Wiele firm nowym klientom proponuje kredyt na dowód osobisty bez zaświadczeń zupełnie za darmo, co oznacza, że klient oddaje tyle ile pożyczył. To bardzo wygodny sposób nie tylko na otrzymanie potrzebnej gotówki, ale również sprawdzenie jakości usług danej firmy. Dlatego jeśli ktoś twierdzi, że kredyt online bez zaswiadczen się nie opłaca, to prawdopodobnie sparzył się na niewłaściwej firmie, bo prawdziwych okazji naprawdę w internecie nie brakuje.

Komentarze

No comments results found.