Który kredyt dla bezrobotnych jest najtańszy? Sprawdź oferty.

Anonimowo / 6 lat temu / 29 komentarze

Otrzymanie pożyczki, kiedy nie posiada się zatrudnienia, nie jest prostym zadaniem. Niekoniecznie nawet trzeba być bezrobotnym, żeby spotkać się z odmową banku, czy też innego pożyczkodawcy, wystarczy, że w danym momencie nie posiada się właściwych dokumentów potwierdzających zatrudnienie. Pracujesz za granicą, a może jesteś freelancerem? Jeśli tak, pożyczkę w banku też będzie Ci trudno otrzymać. Jednak nie załamuj się, bo na rynku jest produkt o nazwie kredyt dla bezrobotnych. Nazwa wskazuje, że jest przeznaczony dla osób, które nie mają pracy, ale tak naprawdę jest to zobowiązanie, które pozwala na otrzymanie gotówki wszystkim bez potwierdzenia, że jest się zatrudnionym. Dlatego jest to wygodne rozwiązanie nie tylko dla osób chwilowo bez pracy, ale również właśnie dla freelancerów, osób pracujących na umowę o dzieło i umowę- zlecenie, czy też za granicą.

Który kredyt dla niepracujących wybrać?

Dobry kredyt to tani kredyt. Cena w przypadku produktów finansowych jest najważniejszym parametrem, na jaki klienci zwracają uwagę. Dlatego warto dobrze przyjrzeć się kosztom przed podjęciem decyzji, bo bardzo często pięknie wyglądające reklamy tanich pożyczek mają za zadanie jedynie zamydlić oczy pożyczkobiorcy i skusić go na niezbyt korzystne warunki.

Jak wybrać odpowiednią pożyczkę? Jeśli nie masz rozeznania na rynku szybkich pożyczek to skorzystaj z porównywarki Credy24.pl, która wskaże Ci w kilka sekund najodpowiedniejszą dla Ciebie opcję. Wystarczy, że wpiszesz, ile pieniędzy potrzebujesz i na jak długo, a w tabeli ukażą się firmy pożyczkowe ustawione w kolejności od najkorzystniejszego.

Kredyt dla niepracujących – 3 najlepsze oferty

Na potrzeby tego artykułu wybraliśmy trzech najlepszych pożyczkodawców oferujących kredyt dla niepracujących. A oto oni:

  • 1.Lendon

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajął Lendon. Jest to firma rzetelna, od wielu lat będąca liderem na polskim rynku. Lendon ma w swojej ofercie zarówno kredyt dla bezrobotnych jak i emerytów i rencistów. Co więcej pierwsza pożyczka do 2 500 zł jest dla każdego zupełnie za darmo, bez żadnych dodatkowych kosztów. Maksymalny okres spłaty w tej firmie wynosi do 45 dni, co zapewnia bezpieczną i spokojną spłatę. W razie problemów konsultanci Lendon chętnie służą pomocą i rozwiewają niejasności.

  • 2.Monedo Now

Na drugim miejscu uplasowała się firma Monedo Now. Jej znakiem rozpoznawczym jest wysoka kwota maksymalna nawet do 10 000 zł już od pierwszego zobowiązania. Do wysokich sum dopasowany jest również długi okres spłaty. Nawet do 2 lat. Rozłożony na raty kredyt dla bezrobotnych sprawia, że nawet klienci z bardzo złą sytuacją finansową są w stanie poradzić sobie ze spłatą na czas.

  • 3.Vivus

Na trzecim miejscu w naszym rankingu znalazł się Vivus. Firma wszystkim na pewno dobrze znana. Podobnie jak Lendon jest jednym z liderów rynku, a jej produkty są dopasowane do potrzeb klienta. Vivus nowym pożyczkobiorcom proponuje do 3 000 zł za darmo na okres do 30 dni. Za to stali konsumenci mogą liczyć na kwoty nawet do 7 500 zł. Co więcej Vivus pozala swoim klientom przedłużyć okres spłaty.

Oto trzy nasze typy. Według nas to najlepsi pożyczkodawcy oferujący kredyt dla bezrobotnych. Mamy nadzieję, że ten krótki ranking pomógł Ci wybrać odpowiedniego pożyczkodawcę. Jeśli nie, to wejdź na ranking pożyczek dla bezrobotnych Credy24.pl, który umożliwi Ci wyszukanie firmę pożyczkową pasującą do Twoich wymagań.

Komentarze

No comments results found.