Pożyczka bez zaświadczeń – jakie dokumenty są potrzebne?

Anonimowo / 6 lat temu / 0 komentarze

Pożyczka bez zaświadczeń jest doceniana przez klientów ze względu na brak zbędnych zaświadczeń o zarobkach. Jak wiadomo w życiu zdarzają się różne sytuacje i taki dokument nie jest zawsze możliwy do otrzymania. Co więcej pożyczka na dowód bez zaświadczeń jest także sposobem na skrócenie formalności. Nawet jeśli ktoś potwierdzenie zatrudnienia może otrzymać od pracodawcy, to bez niego jest po prostu szybciej i prościej. Dlatego właśnie to zobowiązanie cieszy się taką popularnością. Niektórzy nadają jemu też nazwę pożyczka bez dochodów, gdyż w zasadzie jeśli nie trzeba pokazać zaświadczenia o dochodach, to można równie dobrze takowych nie mieć. Jednak z drugiej strony jest to bardzo ryzykowne, gdyż bez dochodów jest niezwykle trudno spłacić dług na czas i uniknąć rosnącego zadłużenia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat zagrożeń związanych z brakiem spłaty na czas i możliwych konsekwencji niewiązania się z umowy sprawdź artykuł na temat chwilówki z komornikiem i pożyczki dla zadłużonych. Natomiast w dzisiejszym artykule wyjawimy, jakie dokumenty potrzebne są, aby ubiegać się o pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach.

Pożyczka bez zaświadczeń i innych formalności

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń są bardzo łatwe do otrzymania. Jest to jedna z ich podstawowych zalet. Jak sama nazwa wskazuje, do ich otrzymania nie potrzebne jest zaświadczenie o pracy czy zarobkach. Można powiedzieć, że pożyczka przez internet bez zaświadczeń to tak naprawdę pożyczka bez weryfikacji, gdyż najczęściej do jej otrzymania potrzebny jest jedynie dowód. Czasem, aczkolwiek rzadko, można spotkać się z pożyczką na wyciąg z konta. W takim przypadku zarobki są potwierdzane poprzez wyciąg z konta. Jeśli chodzi o inne dokumenty potrzebne do otrzymania pozyczki chwilowki bez zaświadczen to oprócz wspomnianego już wcześniej dowodu osobistego, nie potrzeba żadnych innych. Do złożenia wniosku potrzebne jest tylko konto bankowe, adres e-mail i telefon komórkowy.

Zdolność kredytowa klienta jest obliczana na podstawie informacji z rejestru dłużników. Jeśli wszystkie wcześniejsze długi pożyczkobiorca spłacał w terminie, to z otrzymaniem gotówki nie powinno być problemu. W formularzu klient wpisuje także swoją pensję i rodzaj zatrudnienia, co również jest brane pod uwagę w czasie decyzji.

Jak wziąć pożyczkę bez zaświadczeń?

Aby wziąć pożyczkę bez zaświadczeń na początek należy odnaleźć pożyczkodawcę, które oferuje taki produkt. Następnie na jego stronie trzeba wypełnić formularz. Bardzo ważne, aby dane wpisane we wniosek były zgodne z prawdą, gdyż pomoże to uniknąć nieporozumień oraz pozwoli na poprawne oszacowanie maksymalnej kwoty. Po przesłaniu formularza należy potwierdzić dane. Zwykle jest to wykonywane poprzez przelew 1 gr lub 1 zł na konto wyznaczone przez firmę. Jednak w obecnej chwili na rynku pojawia się coraz więcej metod szybkich weryfikacji. Jeśli chcesz skorzystać z jednej z nich, sprawdź na stronie pożyczkodawcy, jakie opcje Ci oferuje. Następnie wystarczy poczekać na kontakt ze strony firm, która zaraz po analizie wniosku powiadomi o swojej decyzji.

Pożyczka bez zaświadczeń przez internet to prosty sposób na pieniądze od ręki, bo cały proces trwa jedynie kilkanaście minut. Jeśli chodzi o koszty takie pożyczki, to jest ona relatywnie tania, a czasem nawet można otrzymać ją za darmo (pierwsza darmowa pożyczka). Dlatego jeśli brakuje Ci gotówki, to nie wahaj się więcej i weź pożyczkę online bez zaświadczeń. 

Komentarze

No comments results found.