Pożyczka na dowód sposobem na wyprawkę szkolną.

Anonimowo / 6 lat temu / 0 komentarze

Pomimo że słońce za oknem daje powody do radości, a wiele osób jeszcze planuje wakacyjne wypady tego lata, to niestety błogie wakacje dla dzieci dobiegają powoli końca. Już za 3 tygodnie zabrzmi pierwszy dzwonek, a uczniowie rozpoczną kolejny rok szkolny. Niektóre dzieci cieszą się na powrót do szkoły, inne są raczej sceptyczne. Natomiast dla rodziców jest to przede wszystkim czas wydatków. Każdy wie, ile potrafi kosztować wyprawka do szkoły. Co więcej w tym roku dzieci rozpoczną naukę zgodnie z nową podstawą programową, co uniemożliwi zmniejszenie kosztów poprzez zakup używanych podręczników. Aby zaradzić tej trudnej sytuacji warto zastanowić się nad wzięciem pożyczki online na dowód. To szybka i bardzo popularna pożyczka dostępna dla każdego. Dzięki niej łatwo poradzisz sobie z zakupem wyprawki szkolnej dla dziecka bez zbędnego nadwyrężania budżetu rodzinnego.

Pożyczka na dowód sposobem na udany powrót do szkoły

Pierwsze, co trzeba sobie uświadomić to fakt, że lepiej jest zawczasu zmierzyć się z problemem wyprawki szkolnej niż później w popłochu na dzień przed kupować potrzebne artykuły. Dlaczego? Po pierwsze można dzięki temu porównać ceny i jakoś produktów w różnych sklepach i kupić tylko te najkorzystniejsze. Po drugie obecnie jest duży wybór artykułów i można wybrać te odpowiednie do naszych potrzeb. Po trzecie nawet jeśli chwilowo po wakacjach nie mamy pieniędzy, to pożyczka na dowód osobisty jest do otrzymania od ręki, nawet w 15 minut. Dlaczego więc nie skorzystać i nie zapewnić sobie spokojnego powrotu do szkoły?

Kolejnym argumentem za zainteresowaniem się wyprawką szkolną zawczasu jest fakt, że od tego roku wchodzi nowa podstawa programowa do szkół. Oznacza to brak możliwości kupienia używanych książek od starszych roczników, czy w antykwariatach. Jak widać wrzesień również przyniesie wiele dodatkowych wydatków, dlatego warto chociaż tę podstawową wyprawkę mieć już z głowy wcześniej.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki na dowód?

Pożyczka na dowód to bardzo łatwe do otrzymania zobowiązania. Aby otrzymać pieniądze wystarczy wypełnić formularz i potwierdzić swoje dane. Podczas procesu nie są wymagane żadne zaświadczenia. Cała procedura odbywa się przez internet, dlatego może być przeprowadzona zarówno z domu, pracy, jak i każdego innego miejsca z dostępem do sieci. Pożyczka przez internet na dowód to wygodne rozwiązanie dla zabieganych mam, dla których często wizyta w placówce byłaby uciążliwa, szczególnie z dziećmi.

Pożyczka na dowód online jest dostępna 24/7, co oznacza, że o pieniądze zabiegana mama lub tata mogą wnioskować o dowolnej porze – nawet w środku nocy, kiedy wreszcie udało uśpić wszystkie pociechy. Cały proces trwa dosłownie kilka minut, a pieniądze można otrzymać nawet po 15 minutach od decyzji.

Jak wysoka powinna być pożyczka na dowód, aby starczyła na wyprawkę?

Pożyczka na dowód przez internet powinna być dobrze przemyślana, w szczególności jej wysokość. Należy wziąć wystarczająco dużo, aby gotówka wystarczyła na wszystkie potrzebne artykuły, jednak powinna być ona na tyle niska, aby nie sprawiła problemów ze spłatą. Suma pozyczki na dowod bez zaswiadczen może się wahać od 100 zł do nawet 6 000 zł. Dlatego poniżej przedstawiamy średnie koszty poszczególnych artkułów wyprawki szkolnej:

Plecak – 40 zł

Piórnik – 20 zł

Zeszyty – 16 zł

Kredki – 10 zł

Długopisy i pisaki – 10 zł

Farby – 10 zł

Inne artykuły papiernicze – 20 zł

Worek na strój sportowy/ buty na zmianę – 5 zł

RAZEM - 131 zł

Jak widać wyprawka szkolna dla dziecka to wcale niemały wydatek, a na dodatek w te wyliczenia nie zostały wliczone podręczniki. Książki w zależności od wieku dziecka mogą wahać się od 100 zł do nawet 400 zł. Dlatego najbezpieczniej będzie, gdy pożyczka na dowód online będzie wynosiła od 200 zł do 400 zł (na wyprawkę dla jednego dziecka). Jest to kwota, którą łatwo będzie spłacić, a która z drugiej strony znacząco poratuje budżet w czasie zakupów potrzebnych artykułów. 

Komentarze

No comments results found.