Pożyczka sms. Na co ją wydasz?

Anonimowo / 6 lat temu / 13 komentarze

Słyszałeś już, że na rynku jest dostępna pożyczka przez telefon? Szybka pożyczka sms to prawdziwa rewolucja, która pozwala na złożenie wniosku o gotówkę, przez telefon. Jedna wiadomość i sms pożyczka jest Twoja. Proste, prawda? Wiele osób korzysta z tej opcji. Jedni regularnie pożyczają w ten sposób gotówkę, inni trzymają tę opcję na czarną godzinę jako deskę ratunkową na niezapowiedziane problemy finansowe. Dla kobiet pożyczka przez sms to sposób na dodatkową gotówkę, gdy zakupy odzieży przekroczą zakładany budżet. Dla panów jest to fortel, aby zdobyć pieniądze w kilka minut na upragniony sprzęt elektroniczny, który akurat jest na promocji. A ty na co ją wydasz?

Pożyczka sms, jak ją zdobyć?

Jeśli dotąd pożyczka na sms była Ci nieznana, to na początek musisz wybrać firmę, która taką usługę będzie mogła Ci zaoferować. Obecnie na rynku taką usługę oferuje na przykład ViaSMS i Lendon. Aby móc otrzymać gotówkę za pomocą jednego sms-a, na początku trzeba zarejestrować się na stronie danego portalu. Tak jak w przypadku zwykłej chwilówki online należy wpisać w formularz swoje dane osobowe i informacje kontaktowe. Następnie, bardzo ważne jest, aby zakończyć rejestrację poprzez przelew 1 gr lub 1 zł na konto pożyczkodawcy. Dzięki temu wcześniej wpisane dane zostaną zweryfikowane, co umożliwi cieszenie się w przyszłości pożyczką sms.

Mam założone konto, jak teraz zdobyć pożyczkę sms?

Jeśli dopełniłeś już powyżej opisanych formalności, wystarczy, że wyślesz pod właściwy numer (numer znajdziesz na stronie wybranego pożyczkodawcy) sms-a zawierającego kwotę, okres spłaty i najczęściej Twój PESEL. Aby uzyskać dokładne informacje na temat treści sms-a, wejdź na stronę wybranego pożyczkodawcy. Tam powinieneś znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Pożyczka sms- na co ją wydać?

Szybka pożyczka na telefon to idealny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki podczas zakupów w centrum handlowym. Wyobraź sobie taką sytuację, przechodzisz przez centrum handlowe w okolicach końca miesiąca. Nagle widzisz produkt w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, którego od dawna szukasz i jest Ci naprawdę potrzebny. Na koncie masz tylko tyle, aby jakoś poradzić sobie do zbliżającej się wypłaty. Jednak wiesz, że taka oferta się nie powtórzy i że pewnie będziesz musiał kupić daną rzecz w wyższej cenie, kiedy będziesz miał pieniądze. Ale czy na pewno? Pożyczka na sms jest stworzona, aby poratować finansowo klientów w dokładnie takich sytuacjach. Jeden sms i możesz wejść do sklepu i kupić potrzebny Ci produkt. Bez zbędnych formalności, czekania, czy wypełniania wniosku.

Jak widać pożyczka sms to wspaniała opcja, dla każdego. Warto zarejestrować się już dziś u pożyczkodawców, którzy taką możliwość oferują swoim klientom i traktować to jako zabezpieczenie na wypadek niezapowiedzianych zakupów. Pożyczka sms to deska ratunkowa, która pozwoli zapewnić poczucie większego bezpieczeństwa finansowego podczas codziennych wydatków

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach pożyczki sms to polecam również artykuł na naszym blogu „Dlaczego warto wziąć kredyt sms?

Komentarze

No comments results found.