Najnowsze pożyczki bez krd

Anonimowo / 6 lat temu / 17 komentarze

Masz wpisane zadłużenia do Krajowego Rejestru Dłużników, a potrzebujesz otrzymać szybko gotówkę? Pożyczka bez krd online to wyjście dla Ciebie. Na rynku jest wiele firm udzielających taką pożyczkę, jednak cały czas pojawiają kolejne propozycje. Sprawdź, która będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna i gdzie zaoszczędzisz najwięcej. Pamiętaj, że wybór odpowiedniej pozyczki bez krd może uchronić Cię przed wieloma niemiłymi konsekwencjami, jak choćby spiralą kredytową. Dlatego zanim podpiszesz umowę sprawdź, czy firma, którą wybrałeś jest najkorzystniejsza. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji z rynku, ale najpierw…

Kilka słów o tym, czym jest pożyczka bez krd online

Pozyczki online bez krd są to zobowiązania, które oferują instytucje pozabankowe. Są one udzielane w pełni przez internet. Zapewnia to dodatkowy komfort klientom, gdyż mogą oni wybrać dowolnie moment wypełnienia wniosku, a także mogą spokojnie dokonać wszystkich potrzebnych formalności w zaciszu swojego domu, bez presji czasu ze strony konsultantów, czy innych klientów w kolejce. Co więcej pozyczki online bez krd są dostępne bez dodatkowych dokumentów jak potwierdzenie zatrudnienia, czy dochodów. Aby otrzymać pieniądze wystarczy dowód osobisty i konto bankowe. Wypełnieni wniosku zwykle nie trwa więcej niż 10 minut, gdyż składa się on jedynie z podstawowych informacji kontaktowych i danych osobistych znajdujących się na dowodzie. Bardzo ważne, aby po poprawnie wypełnionym wniosku potwierdzić swoje konto poprzez przelew 1 gr lub 1 zł. Dzięki temu firma będzie miało pewność, że dane wpisane do formularza są zgodne z rzeczywistością.

Najważniejszą zaletą pozyczki bez krd jest fakt, że klienci starający się o nią, nie są sprawdzani w krajowym rejestrze dłużników. To sprawia, że nawet osoby posiadające obecnie lub w przeszłości długi, które zostały wpisane do KRD, mogą pomimo tego otrzymać pieniądze. W związku z obowiązującym w Polsce prawem, pożyczkodawcy są zobowiązani do sprawdzenia swoich klientów w chociaż jednym rejestrze dłużników. W przypadku pozyczki onlin bez krd jest to erif i/lub bik.

Gdzie jest najlepsza pożyczka bez krd?

Poniżej przedstawiamy 4 propozycje ciekawych pożyczkodawców oferujących pozyczki bez krd. Niektórzy z nich są już od jakiegoś czasu na rynku Polskim, inni dopiero zaczynają, a łączy ich niedawno wprowadzona do oferty pożyczka bez krd. Sprawdź, który spełnia Twoje wymagania.

  • 1.Cashsport

W Cashsport pożyczka bez krd może wynosić od 100 do 2 000 zł. Co więcej klient może wybrać opcje jednorazowej spłaty po nawet 60 dniach lub opcje spłaty ratalnej. Firma daje również klientom możliwość negocjacji ceny pożyczki, jeśli znajdą oni tańszą w innej firmie (bez promocji).

  • 2.Supergorsz

Jeśli potrzebujesz dużej sumy, to oferta Supergrosz będzie dla Ciebie idealna. Pożyczka bez krd w tej firmie jest nawet do 7 000 zł dla nowych klientów i do 10 000 zł dla stałych. Co więcej czas spłaty waha się tu od 2 miesięcy do nawet 4 lat.

  • 3.SMS365

SMS365 to firma, w której pozyczki online bez krd można otrzymać od sumy 300 zł do sumy 3 000 zł. Pieniądze są pożyczane na okres 15 lub 30 dni. Wielkim plusem tej firmy jest możliwość refinansowania pożyczki.

  • 4.Extraportfel

Ostatnią firmą w naszym dzisiejszy zestawianiu, która posiada pozyczki bez krd jest Extraportfel. Pożyczka bez krd może wynieść w tej firmie od 100 zł do 5 000 zł i co więcej pierwsza jest zupełnie za darmo. 

Komentarze

No comments results found.