Pożyczki bez zdolności kredytowej – poznaj 5 firm, które je oferują.

Anonimowo / 6 lat temu / 0 komentarze

Pożyczki bez zdolności kredytowej to nie łatwy temat zarówno dla klientów, jak i dla firm pożyczkowych. Po pierwsze osoby, które historią kredytową pochwalić się nie mogą, najczęściej potrzebują pieniędzy najbardziej. Firmy wiedzą, że istnieje wiele osób szukających wyjścia z takiej sytuacji, ale ciężko jest pożyczyć im gotówkę, gdy nie mają pewności, że klient ją zwrócić. Rozwiązaniem są pożyczki bez zdolności kredytowej, jednak ze względu na duże ryzyko, jakim jest obarczony ten produkt finansowy, nie wszystkie parabanki decydują się na umieszczenie go w swojej ofercie. Dzisiaj przedstawiamy 5 firm, w których znajdziesz pożyczki bez zdolności kredytowej. Sprawdź, która będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Pożyczki bez zdolności kredytowej

Przed przedstawieniem listy 5 firm udzielających pożyczki bez zdolności kredytowej należy wytłumaczyć, czym dokładnie różni się ten produkt finansowy od innych. Pożyczka bez zdolności oznacza, że klient albo nie jest sprawdzany w niektórych rejestrach dłużników lub pomimo złej historii kredytowej może otrzymać pieniądze. Pożyczka bez sprawdzania zdolność kredytowej w żadnym rejestrze dłużników, nie jest możliwa. Prawo Polskie zobowiązuje wszystkie instytucje finansowe, do sprawdzenia historii klienta przed udzieleniem mu zobowiązania. W Polsce mamy trzy rejestry dłużników, które są dla siebie konkurencją na rynku. Firma może wybrać, z którego rejestru będzie korzystać. Wystarczy, że sprawdzi informacje o potencjalnym kliencie w jednym z nich, jednak oczywiście ma możliwość skorzystania ze wszystkich trzech, jeśli chce mieć pełniejszy obraz.

5 firm posiadających pożyczkę bez zdolności kredytowej w ofercie

Pierwszą firmą, która może poratować klientów w trudnej sytuacji finansowej jest NetCredit. Jej zalety to przede wszystkim pierwsza darmowa pożyczka bez zdolności, aż do 2 000 zł. Dla stałych klientów suma maksymalna może sięgnąć nawet 4 000 zł. Pożyczki bez zdolności kredytowej są udzielane szybko i bez zbędnych formalności. Do wniosku potrzebny jest jedynie telefon komórkowy, konto bankowe i dowód osobisty.

Firma ŁatwyKredyt podobnie jak NetCredit oferuje nowym klientom darmową pożyczkę, jednak w tym przypadku maksymalnie może ona wynosić 1 500 zł. Co więcej portal zapewnia, że pieniądze po złożeniu wniosku na koncie klienta znajdą się w niecałe 15 minut. Dodatkową zaletą jest też fakt, że firma rozpatruje wnioski klientów również w weekendy, co oznacza, że dodatkową gotówkę w tej firmie można otrzymać nawet w niedzielę.

Trzecią firmą, jaką warto wymienić w tym zestawieniu jest SzybkaGotówka. Podobnie jak dwie poprzednie firmy ma ona w swojej ofercie pierwsze darmowe pożyczki bez zdolności kredytowej, ale tutaj jest to rekordowa kwota 6 000 zł. Na dodatek decyzję o przyznaniu gotówki klient otrzyma w ciągu 1 minuty od złożenia wniosku.

Ta firma wyróżnia się na rynku, gdyż o pożyczkę można wnioskować nie tylko przez internet, ale również poprzez sms-a. Jest to bardzo wygodne rozwiązania, gdy pieniędzy zabraknie na wakacjach, czy w czasie zakupów w supermarkecie. Jeden sms i gotowe. Maksymalna suma w tej firmie to 4 000 zł.

Ostatnią propozycją jest firma Credy. Różni się ona od poprzednich czterech tym, że nie jest to firma pożyczkowa, a pośrednik. Jednak w przypadku braku zdolności kredytowej sprawdzi się ona lepiej niż jakakolwiek inna firma. Dlaczego? Credy współpracuje ze wszystkimi liczącymi się firmami pożyczkowymi na rynku. Jeśli istnieje pożyczkodawca, który zgodzi się udzielić danemu klientowi pożyczkę to Credy na pewno go znajdzie. Efekt: jeden wniosek i pewność otrzymania pieniędzy.

Jak widać na rynku istnieje wiele możliwości dla osób, które szukają pożyczki bez zdolności kredytowej. Każda opcja ma swoje plusy i minusy, dlatego nie można jednoznacznie wskazać jednego najlepszego wyjścia. Każdy klient ma odrobinę inne potrzeby i co innego będzie dla niego kluczowe. Dlatego właśnie warto zapoznać się z propozycjami powyżej i wybrać najodpowiedniejszą dla siebie. 

Komentarze

No comments results found.