Szalony wieczór panieński – chwilówka pomoże Ci go przeżyć

Anonimowo / 6 lat temu / 6 komentarze

Wieczór panieński to ciekawy zwyczaj, którego celem jest celebrowanie ostatnich dni „wolności” wychodzącej wkrótce za mąż dziewczyny. Jest to też okazja, aby przyszła panna młoda zrelaksowała się przed tym ważnym dniem ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Każdy wieczór panieński może być inny. Tak naprawdę, ile będzie trwał i jakie atrakcje będą na nim zależy jedynie od fantazji świadkowej oraz innych przyjaciółek organizujących to przedsięwzięcie. Jednak ważne, aby panna młoda zapamiętała go na długo. Jak tego dokonać? Podajemy kilka pomysłów na szalony panieński wieczór.

1.Wspólny wyjazd do SPA

Najbardziej rozpowszechniony pomysł na spędzenie wieczoru panieńskiego to wyjazd do SPA. Przyszła panna młoda wraz ze swoimi przyjaciółkami może się tam zrelaksować oraz zadbać o urodę przed tak ważnym dniem. Co więcej taki wypad jest tak naprawdę na każdą kieszeń, bo sam pobyt w SPA może kosztować nawet od 100 zł za noc. Dodatkowe zabiegi są w takim przypadku dodatkowo płatne, ale dzięki temu można stworzyć unikalne program wypoczynku dopasowany do możliwości budżetowych.

2.Jeden dzień w luna parku

Szalonym pomysłem na spędzenie tego czasu jest również wspólna wyprawa do luna parku. Jest wiele miejsc w całej Europie, które kuszą mnogością karuzel, roller casterów oraz innych atrakcji. Jest to wspaniała okazja, aby zapomnieć o szarej rzeczywistości i znów poczuć się dziecko. Jednym z najbardziej znanych parków w Europie jest Europapark w Niemczech, a także Disneyland obok Paryża.

3.Sporty ekstremalne

Coraz bardziej popularne stają się także wieczory panieńskie, na których panie pobierają razem lekcje poledance, tańców latynowskich i tym podobnych. Jednak zdarzają się przyszłe panny młody bardziej żądne adrenaliny. Dla takich świetnym pomysłem będzie wieczór panieński ze sportami ekstremalnymi. Skok ze spadochronu? Kit surfing? Paralotniarstwo? Wszystkie te sporty dostarczą niezapomnianych przeżyć i na pewno będą żywe w pamięci przyszłej panny młodej jeszcze na długo.

Kto za to zapłaci?

Na ogół wieczór panieński organizuje świadkowa. Jednak, aby nie obciążać jej wszystkimi kosztami zazwyczaj wszystkie panie uczestniczące w wieczorze oprócz panny młodej składają się na ten wypad. A co jeśli chwilowo brakuje Wam pieniędzy, aby zorganizować wszystko tak jak sobie wymarzyłyście? Pożyczki online są dokładnie na takie okazje. Wniosek jest bardzo prosty, a pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut. Dzięki chwilówce będziecie mogły zorganizować swojej przyjaciółce wymarzony wieczór panieński, a gotówkę oddacie w przez Was wybranym terminie.

Wieczór panieński to bardzo ważny moment dla każdej przyszłej panny młodej. Jest to nie tylko chwila zabawy, która ma oderwać zestresowaną narzeczoną od przygotowań ślubnych, ale również wyraz przyjaźni jej koleżanek. Dobrze zaplanowany wieczór panieński może stać się niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestniczek. Dlatego warto puścić wodze fantazji i zainwestować nawet odrobinkę więcej w to przedsięwzięcie, a na pewno wspomnienia będą tego warte. 

Komentarze

No comments results found.