Dlaczego nie udzielono mi pożyczki?

Witam. W ostatni piątek złożyłam wniosek o pożyczkę online w jednej z firm, ale otrzymałam odmowę. Zupełnie nie rozumiem dlaczego, bo postępowałam zgodnie z instrukcją. Co mogło sprawić, że nie udzielono mi pożyczki?
Zadane przez Zuzanna, 7 lat temu w kategorii Poradnik finansowy

(2) odpowiedzi

Sortuj: Dodane
, 7 lat temu Poradnik finansowy

Większość firm sprawdza swoich klientów w rejestrze dłużników, dlatego jeśli miałaś jakieś niespłacone długi to mogły one wpłynąć na decyzję firmy. W takim wypadku aby otrzymać pożyczkę powinnaś wybierać firmy, które nie sprawdzają swoich klientów w rejestrze dłużników, czyli BIK, BIG czy KRD. Jeśli jednak nie figurujesz w żadnym rejestrze dłużników, a i tak nie otrzymałaś pożyczki , to może to oznaczać, że nie dopełniłaś jednego z wymagań np. Twoje dochody są za niskie, albo może nie mieścisz się w przedziale wiekowym, który ustaliła ta firma. Powodów może być wiele, dlatego jeśli potrzebujesz dokładnej odpowiedzi to przeczytaj uważnie jeszcze raz wiadomość o odmowie, może tam jest podany powód. Jeśli nie, zadzwoń na infolinię firmy i tam poproś o dokładne zbadanie sprawy.

, 7 lat temu Poradnik finansowy

Hej Zuzanna, ja też składałam do kilku pożyczkodawców po kolei i każdy mi odmawiał. Jednak w moim przypadku jest to sprawka ciągnących się za mną długów. Niestety teraz mogę korzystać tylko z firm, które nie sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników. Pozdrawiam i życzę szczęścia

Zapytaj o co chcesz i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości z pomocą ekspertów. Możesz również podzielić się swoją wiedzą i pomóc innym.

Podobne pytania