Pożyczka od Miloan

  • Kwota pożyczki: 100 - 4000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 5 minut
Miloan
Opinia eksperta: 5

Krótki opis

Z usług firmy Miloan można korzystać od kwietnia 2016 roku. Jej oferta skierowana jest do osób, które przechodzą krótkotrwałe kłopoty finansowe związane z wypadkami losowymi. Aby starać się o gotówkę w firmie Miloan należy posiadać Obywatelstwo Polskie, od 22 do 70 lat, konto bankowe oraz sprawny telefon komórkowy. Klient starający się o pomoc finansową nie powinien również być wpisany do żadnego z rejestrów dłużników. 

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od Miloan

W Miloan można pożyczyć gotówkę na okres już od 1 dnia, aż do 30 dni. Klient może dowolnie wybrać, ile czasu potrzebuje na zwrot pieniędzy. Sumy zobowiązania, o jakie można się starać wahają się od 100 zł do 4 000 zł. Jednak przy pierwszej chwilówce najwyższa kwota wynosi 1 500 zł. Aby wnioskować o pomoc finansową wystarczy wypełnić wniosek na stronie Miloan, a następnie przelać 1 gr na podane na stronie konto i poczekać na decyzję. Pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 15 minut. 

Miloan- opinie

Zaletą firmy jest na pewno konkurencyjnie niskie opłaty (prowizja i oprocentowanie). Przy pożyczce 1 500 zł całkowity koszt wynosi 225 zł przy okresie spłaty 30 dni. Dodatkowo firma ma czynną infolinię, gdzie mili konsultanci z chęcią odpowiedzą na każde pytanie. Z firmą można skontaktować się także drogą mailową. Minusem jest brak pierwszej darmowej pożyczki, które obecnie na rynku stały się pewnym standardem. Miloan sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników, dlatego nie jest to również opcja dla osób zadłużonych lub mających w przeszłości problemy ze spłatą.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017