Pożyczka od Miloan

  • Kwota pożyczki: 100 - 4000 zł
  • Okres spłaty: 1 - 30 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 5 minut
Miloan
Opinia eksperta: 4.5
Odwiedź stronę pożyczkodawcy

Krótki opis

Z usług firmy Miloan można korzystać od kwietnia 2016 roku. Jej oferta skierowana jest do osób, które przechodzą krótkotrwałe kłopoty finansowe związane z wypadkami losowymi. Aby starać się o gotówkę w firmie Miloan należy posiadać Obywatelstwo Polskie, od 22 do 70 lat, konto bankowe oraz sprawny telefon komórkowy. Klient starający się o pomoc finansową nie powinien również być wpisany do żadnego z rejestrów dłużników. 

Komentarze

No comments results found.

Chwilówka od Miloan

W Miloan można pożyczyć gotówkę na okres już od 1 dnia, aż do 30 dni. Klient może dowolnie wybrać, ile czasu potrzebuje na zwrot pieniędzy. Sumy zobowiązania, o jakie można się starać wahają się od 100 zł do 4 000 zł. Jednak przy pierwszej chwilówce najwyższa kwota wynosi 1 500 zł. Aby wnioskować o pomoc finansową wystarczy wypełnić wniosek na stronie Miloan, a następnie przelać 1 gr na podane na stronie konto i poczekać na decyzję. Pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w 15 minut. 

Miloan- opinie

Zaletą firmy jest na pewno konkurencyjnie niskie opłaty (prowizja i oprocentowanie). Przy pożyczce 1 500 zł całkowity koszt wynosi 225 zł przy okresie spłaty 30 dni. Dodatkowo firma ma czynną infolinię, gdzie mili konsultanci z chęcią odpowiedzą na każde pytanie. Z firmą można skontaktować się także drogą mailową. Minusem jest brak pierwszej darmowej pożyczki, które obecnie na rynku stały się pewnym standardem. Miloan sprawdza swoich klientów w rejestrach dłużników, dlatego nie jest to również opcja dla osób zadłużonych lub mających w przeszłości problemy ze spłatą.

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

Komornik na głowie? Nie czekaj do ostatniej chwili!

​Komornik- już samo to słowo wywołuje nieprzyjemne uczucia u wielu ludzi. Niestety odwiedziny tego pana nigdy nie świadczą o niczym dobrym. Dlatego też od komornika każdy próbuje trzymać się jak najdalej. Niestety czasem życie się tak ułoży, że długi wbrew naszej woli, rosną nieubłaganie, a pieniędzy na spłatę jak na lekarstwo. Jak w takim przypadku się zachować? Co zrobić, żeby nie doprowadzić do spotkania z komornikiem? Czy pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Czytaj dalej>> 18 paź 2017
Zafunduj rodzinie  czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

Zafunduj rodzinie czas, który zapamiętają na zawsze. Jak pomoże Ci w tym nasza pożyczka?

​Wiele osób rodzinę traktuje jako pewnik. Zawsze byli, są i będą, więc po co się starać. Dlatego też czas spędzany z najbliższymi często jest sprowadzony na dalszy plan i zastępowany wejściem ze znajomymi, pracą, kursami, hobby. W końcu rodzina wiele wybaczy i zrozumie. Jednak, wbrew powszechnym przekonaniom, to wyrozumiałość też ma pewne granice. Warto zadbać o relacje z najbliższymi zawczasu i nie brać ich za pewnik, aby potem nie okazało się, że z rodziną łączy Cię jedynie nazwisko i miejsce zameldowania. Wystarczy od czasu do czasu znaleźć chwilę na wspólną aktywność. Krótka wycieczka za miasto, noc planszówek, wspólny wypad do kina, a może wycieczka rowerowa? Dziś podamy kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego czasu z rodziną, aby wzmocnić łączące Was relacje.

Czytaj dalej>> 9 paź 2017
Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności! 5 pomysłów na kreatywne spędzenie czasu

​Jesień to trudny okres pełen nostalgii, który często sprzyja sezonowej depresji. Dlatego warto wyjść naprzeciw smutkom oraz szarej codzienności i zrobić coś dla siebie. Nie musisz wcale od razu wyjechać na Karaiby, aby poczuć się lepiej. Wystarczy, że sprawisz sobie kilka małych przyjemności, oderwiesz się od rutyny, zrobisz coś spontanicznego. Tylko tyle Ci potrzeba, abyś zapomniał o deszczowej pogodzie za oknem i przeciwstawił się szerzącemu się dekadenckiemu humorowi. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na zwalczenie jesiennego smutku za niewielkie pieniądze.

Czytaj dalej>> 2 paź 2017
Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

Straciłeś pracę? Dowiedz się jak szybko zdobyć nowe stanowisko zachowując płynność finansową.

​Czy wiesz, że obecnie w Polce bezrobocie jest najniższe od 1991 roku, a specjaliści mówią coraz częściej o rynku pracownika? Tak, to pracodawcy muszą teraz zabiegać o pracowników, bo coraz większym wyzwaniem dla nich staje się znalezienie specjalistów do pracy. Dlatego jeśli straciłeś prace to nie przejmuj się. Znajdziesz nową szybciej niż myślisz, a może i nawet na lepszych warunkach niż miałeś dotychczas. Warto, abyś jednak zapoznał się z kilkoma poradami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, przed rozpoczęciem szukania nowego stanowiska. Dzięki nim znajdziesz wymarzoną pracę nie tylko szybciej, ale również omijając problemy finansowe szerokim łukiem. To jak, zaczynamy?

Czytaj dalej>> 25 wrz 2017