Pożyczki od Provident

  • Kwota pożyczki: 300 - 15000 zł
  • Okres spłaty: 90 - 720 dni
  • Oczekiwanie na decyzję: 5 minut
Provident
Opinia eksperta: 5

Krótki opis

Firma Provident to lider na rynku pożyczek gotówkowych już od bardzo wielu lat. Nie ma chyba osoby związanej z finansami, która nie widziała żadnej z ich reklam lub też po prostu o nich nie słyszała. Dzięki swojej popularności oraz doświadczeniu zrzeszają ogromną liczbę klientów, którzy zadowoleni chętnie do nich powracają.

Komentarze

No comments results found.

Chwilówki od Provident

W zależności od wybranej kwoty, która mieści się w przedziale od 300 do nawet 15 000 zł, swoje zobowiązanie można rozłożyć na okres od 3 do 24 miesięcy. Wielką zaletą firmy jest to, że nie oferują pożyczek ratalnych tylko z płatnościami miesięcznymi, bowiem w ich ofercie znajduje się również opcja spłaty cotygodniowej. Zapewnia to pełną kontrolę nad domowymi finansami, co przekłada się na spokój ducha przy spłacie oraz wykluczenie sytuacji, w której nie będziemy mogli oddać pożyczki w terminie.

Opinie o Provident

Provident traktuje swoich klientów jako partnerów biznesowych oraz w ich interesie jest, aby to właśnie klienci byli najbardziej zadowoleni ze współpracy. Nie ma bowiem korzystniejszej sytuacji dla firmy, jeżeli zadowoleni klienci chętnie polecają i powracają do tej samej firmy. Opinie o Provident świecą się na zielono, dając jasny znak, że jest to firma godna uwagi, a także że sprosta wszystkim wymaganiom swoich klientów.

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Jak zredukować wydatki na prezenty świąteczne?

Czytaj dalej>> 11.12.2017
Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

Prezent na mikołajki – to już ostatni dzwonek

​Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Jest to świetna okazja, aby pokazać swoim bliskim, że pomimo świątecznego zabiegania mamy czas, aby o nich pomyśleć i sprawić im radość. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to pospiesz się, bo to już w środę. Poniżej przedstawimy kilka propozycji ciekawych i niedrogich prezentów dla Twoich najbliższych.

Czytaj dalej>> 04.12.2017
Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

Ile naprawdę kosztuje pożyczka pozabankowa?

​Pożyczka pozabankowa staje się coraz bardziej popularna na rynkach finansowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Reklamy szybkich chwilówek można zobaczyć w Internecie, w prasie, a nawet ostatnio zaczynają się pojawiać w telewizji. Problem polega na tym, że materiały promocyjne przedstawiają pożyczki pozabankowe w jak najlepszym świetle, a konsumenci w dzisiejszych czasach nie są już tak łatwowierni jak kiedyś i chcą poznać wszystkie haczyki i ukryte opłaty. Dlatego dziś obnażamy koszty pożyczek pozabankowych i ukazujemy, ile naprawdę one kosztują.

Czytaj dalej>> 27.11.2017
Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

Wynajem mieszkania – jak poradzić sobie z kosztownymi opłatami?

​Każdy marzy o swoich własnych czterech ścianach, jednak zakup mieszkania lub domu jest bardzo kosztowną inwestycją i nawet zakładając wzięcie kredytu hipotecznego najpierw należy odłożyć dużo pieniędzy na tzw. wkład własny. W czasie zbierania na swoje mieszkanie, trzeba też gdzieś mieszkać, czyli w takiej sytuacji pozostaje wynajem. Jednak jak się okazuje to rozwiązanie również wiąże się z pewnymi kosztami. W tym artykule ukażemy, jakie opłaty należy wziąć pod uwagę wynajmując mieszkanie i jak przygotować się do tego finansowo.

Czytaj dalej>> 14.11.2017