Dlaczego muszę mieć konto, aby dostać szybką pożyczkę?

Mam pytanie, czy rzeczywiście konieczne jest abym posiadała konto bankowe, gdy staram się o chwilówkę? Jeśli mam być szczera nie ufam bankom i wolę trzymać swoje oszczędności w domu. Wypłatę w pracy również otrzymuję w gotówce do ręki, więc nigdy nie potrzebowałam mieć konta. Czy muszę je koniecznie założyć, aby mieć możliwość wnioskowania o pożyczkę online?
Zadane przez Iga, 7 lat temu w kategorii Poradnik finansowy

(2) odpowiedzi

Sortuj: Dodane
, 7 lat temu Poradnik finansowy

Igo, Niestety nie możesz otrzymać pożyczki online, jeśli nie posiadasz rachunku bankowego. Głównym założeniem chwilówek przez Internet jest to, że cały proces odbywa się drogą internetową. Dlatego pożyczkodawcy nie mają swoich fili w różnych miastach, gdzie klienci mogli by odebrać osobiście gotówkę, a pieniądze pożyczkobiorcy otrzymują na rachunki bankowe. Dzięki takiemu układowi pożyczki online są dużo tańsze, dlatego że firmy nie ponoszą kosztów stałych jak wynajem lokali, czy wynagrodzenia dla personelu.
W Twoim wypadku zalecane byłoby założenie konta pomimo obiekcji w stosunku do banków. Konto bankowe ma wiele zalet jak na przykład możliwość płatności internetowej, czy brak potrzeby noszenia przy sobie dużych sum. Co więcej konto umożliwi Ci korzystanie z szerokiej gamy chwilówek.

, 7 lat temu Poradnik finansowy

Cześć Iga. Nie wiem jak dajesz radę bez konta, bo moim zdaniem, w dzisiejszych czasach to podstawa.

Zapytaj o co chcesz i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości z pomocą ekspertów. Możesz również podzielić się swoją wiedzą i pomóc innym.

Podobne pytania